PEDAGODZY

SEKCJA FORTEPIANU

Kierownik – Izabela Pietrukaniec-Dudae-mail: pietrukaniec.duda.izabela@szkola-muz.olsztyn.pl

fortepian główny, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian – specjalność
rytmika, fortepian specjalność wokalistka, akompaniament

Antes Zofiae-mail: antes.zofia@szkola-muz.olsztyn.pl
Bajerowska Roksolanae-mail: bajerowska.roksolana@szkola-muz.olsztyn.pl
Bieńkuńska Marzenkae-mail: bienkunska.marzenka@szkola-muz.osztyn.pl
Borkowska Bogusławae-mail: borkowska.boguslawa@szkola-muz.olsztyn.pl
Cieplińska Jolantae-mail: cieplinska.jolanta@szkola-muz.olsztyn.pl
Cybowski Jerzye-mail: cybowski.jerzy@szkola-muz.olsztyn.pl
Czaplińska Bożenae-mail: czaplinska.bozena@szkola-muz.olsztyn.pl
Dramowicz Annae-mail: dramowicz.anna@szkola-muz.olsztyn.pl
Ferro Ewa (urlop)e-mail: ferro.ewa@szkola-muz.olsztyn.pl
Jóźwiak Łukasze-mail: jozwiak.lukasz@szkola-muz.olsztyn.pl
Kaznowska-Grygoruk Grażynae-mail: kaznowska.grygoruk.grazyna@szkola-muz.olsztyn.pl
Klykova Natalyae-mail: klykova.natalya@szkola-muz.olsztyn.pl
Korpal Tadeusze-mail: korpal.tadeusz@szkola-muz.olsztyn.pl
Kucharzewski Marcine-mail: kucharzewski.marcin@szkola-muz.olsztyn.pl
Kulig-Cybowska Urszulae-mail: kulig.cybowska.urszula@szkola-muz.olsztyn.pl
Kulig Jaceke-mail: kulig.jacek@szkola-muz.olsztyn.pl
Kurżew Tatianae-mail: kurzew.tatiana@szkola-muz.olsztyn.pl
Kurżew Walentyne-mail: kurzew.walentyn@szkola-muz.olsztyn.pl
Michalak Tatianae-mail: michalak.tatiana@szkola-muz.olsztyn.pl
Osiecka Annae-mail: osiecka.anna@szkola-muz.olsztyn.pl
Przyborowska Lilianae-mail: przyborowska.liliana@szkola-muz.olsztyn.pl
Panasiuk Agnieszkae-mail: panasiuk.agnieszka@szkola-muz.olsztyn.pl
Pietkiewicz Marzennae-mail: pietkiewicz.marzenna@szkola-muz.olsztyn.pl
Rogowska Matyldae-mail: rogowska.matylda@szkola-muz.olsztyn.pl
Salej Mareke-mail: salej.marek@szkola-muz.olsztyn.pl
Seferynowicz Ewae-mail: seferynowicz.ewa@szkola-muz.olsztyn.pl
Sivaronava Ludmilae-mail: sivaronava.ludmila@szkola-muz.olsztyn.pl
Spivak-Slonytska Olenae-mail: spivak.slonytska.olena@szkola-muz.olsztyn.pl
Strzałkowski Jane-mail: strzalkowski.jan@szkola-muz.olsztyn.pl
Tyczyński Michałe-mail: tyczynski.michal@szkola-muz.olsztyn.pl
Ungier – Kulig Joannae-mail: ungier.kulig.joanna@szkola-muz.olsztyn.pl
Wankiewicz Ewae-mail: wankiewicz.ewa@szkola-muz.olsztyn.pl
Werecki Waldemare-mail: werecki.waldemar@szkola-muz.olsztyn.pl
Zielińska Ewae-mail: zielinska.ewa@szkola-muz.olsztyn.pl
Żołnierek-Frenszkowska Lucyna (urlop)e-mail: zolnierek.frenszkowska.lucyna@szkola-muz.olsztyn.pl
Żołnierek Wiktore-mail: zolnierek.wiktor@szkola-muz.olsztyn.pl


SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH

Kierownik – Aleksandra Zinkiewicze-mail: zinkiewicz.aleksandra@szkola-muz.olsztyn.pl

flet, klarnet, obój, saksofon

Baca Anetae-mail: baca.aneta@szkola-muz.olsztyn.pl
Błąkała Patryke-mail: blakala.patryk@szkola-muz.olsztyn.pl
Bukowski Andrzeje-mail: bukowski.andrzej@szkola-muz.olsztyn.pl
Gryc Cezarye-mail: gryc.cezary@szkola-muz.olsztyn.pl
Jundziłł Annae-mail: jundzill.anna@szkola-muz.olsztyn.pl
Kassak-Hajny Simonae-mail: kassak.hajny.simona@szkola-muz.olsztyn.pl
Kłosowska-Gryc Annae-mail: klosowska.gryc.anna@szkola-muz.olsztyn.pl
Kulig Jaceke-mail: kulig.jacek@szkola-muz.olsztyn.pl
Mentkowska Marlenae-mail: mentkowska.marlena@szkola-muz.olsztyn.pl
Mieczykowski Tomasze-mail: mieczykowski.tomasz@szkola-muz.olsztyn.pl
Nowak-Dobrychłop Mirosławae-mail: nowak.dobrychlop.miroslawa@szkola-muz.olsztyn.pl
Pachowicz Mirosławe-mail: pachowicz.miroslaw@szkola-muz.olsztyn.pl



SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH i PERKUSJI

Kierownik – Zbigniew Ostrowskie-mail: ostrowski.zbigniew@szkola-muz.olsztyn.pl

puzon, perkusja, róg, trąbka, tuba

Ciepliński Janusze-mail: cieplinski.janusz@szkola-muz.olsztyn.pl
Dybała Grzegorze-mail: dybala.grzegorz@szkola-muz.olsztyn.pl
Jurczak Karole-mail: jurczak.karol@szkola-muz.olsztyn.pl
Krauze Rafałe-mail: krauze.rafal@szkola-muz.olsztyn.pl
Miśnikiewicz Aleksandere-mail: misnikiewicz.aleksander@szkola-muz.olsztyn.pl
Przyborowska Lilianae-mail: przyborowska.liliana@szkola-muz.olsztyn.pl
Regiec Andrzej De-mail: regiec.andrzej@szkola-muz.olsztyn.pl
Wójcik Jaceke-mail: wojcik.jacek@szkola-muz.olsztyn.pl
Zinkiewicz Henryke-mail: zinkiewicz.henryk@szkola-muz.olsztyn.pl


SEKCJA GITARY i HARFY

Kierownik – Adam Giskae-mail: giska.adam@szkola-muz.olsztyn.pl

gitara, harfa

Ingielewicz Konrade-mail: ingielewicz.konrad@szkola-muz.olsztyn.pl
Janik Jarosławe-mail: janik.jaroslaw@szkola-muz.olsztyn.pl
Nowakowski Piotre-mail: nowakowski.piotr@szkola-muz.olsztyn.pl
Osińska-Kuczkowska Ewae-mail: osinska.kuczkowska.ewa@szkola-muz.olsztyn.pl
Pliszka Elżbietae-mail: pliszka.elzbieta@szkola-muz.olsztyn.pl
Żurawik Paulinae-mail: zurawik.paulina@szkola-muz.olsztyn.pl



SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH

Kierownik – Zbigniew Ostrowskie-mail: ostrowski.zbigniew@szkola-muz.olsztyn.pl

organy, akordeon, improwizacja organowa,

Ciecierski Jarosławe-mail: ciecierski.jaroslaw@szkola-muz.olsztyn.pl
Cybowski Jerzye-mail: cybowski.jerzy@szkola-muz.olsztyn.pl
Michalak Tomasze-mail: michalak.tomasz@szkola-muz.olsztyn.pl
Pietkiewicz Iwonae-mail: pietkiewicz.iwona@szkola-muz.olsztyn.pl


SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH

Kierownik – Krzysztof Koziateke-mail: koziatek.krzysztof@szkola-muz.olsztyn.pl

altówka, kontrabas, skrzypce, wiolonczela

Brodacka-Falkowska Katarzynae-mail: brodacka.falkowska.katarzyna@szkola-muz.olsztyn.pl
Bronecka Sylwiae-mail: bronecka.bednarczyk.sylwia@szkola-muz.olsztyn.pl
Diakite-Mikulska Filye-mail: diakite-mikulska.fily@szkola-muz.olsztyn.pl
Dondalska Monikae-mail: dondalska.monika@szkola-muz.olsztyn.pl
Korpal Tadeusze-mail: korpal.tadeusz@szkola-muz.olsztyn.pl
Krauze Dominika (urlop)e-mail: krauze.dominika@szkola-muz.olsztyn.pl
Kuźniak Agnieszkae-mail: kuzniak.agnieszka@szkola-muz.olsztyn.pl
Lech-Szynaka Wandae-mail: lech.szynaka.wanda@szkola-muz.olsztyn.pl
Łesiów Irenae-mail: lesiow.irena@szkola-muz.olsztyn.pl
Marcol Urszulae-mail: ogorek.urszula@szkola-muz.olsztyn.pl
Michalska Dorotae-mail: michalska.dorota@szkola-muz.olsztyn.pl
Mrachacz Annae-mail: mrachacz.anna@szkola-muz.olsztyn.pl
Niedźwiedź Macieje-mail: niedzwiedz.maciej@szkola-muz.olsztyn.pl
Niedźwiedź Magdalenae-mail: niedzwiedz.magdalena@szkola-muz.olsztyn.pl
Obijalska Dorotae-mail: obijalska.dorota@szkola-muz.olsztyn.pl
Ostrowska Justynae-mail: ostrowska.justyna@szkola-muz.olsztyn.pl
Parkasiewicz Ewae-mail: parkasiewicz.ewa@szkola-muz.olsztyn.pl
von Styp Rekowska Małgorzatae-mail: styp.rekowska.malgorzata@szkola-muz.olsztyn.pl
Wojdalińska-Reszczyńska Barbarae-mail: wojdalinska.reszczynska.barabra@szkola-muz.olsztyn.pl
Wojtyłowicz Danielae-mail: wojtylowicz.daniela@szkola-muz.olsztyn.pl
Wylonk Zdzisławe-mail: wylonk.zdzislaw@szkola-muz.olsztyn.pl

SEKCJA TEORII

Kierownik – Urszula Kulig-Cybowskae-mail: kulig.cybowska.urszula@szkola-muz.olsztyn.pl

kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zasady muzyki, harmonia, literatura muzyczna,
historia muzyki z literaturą muzyczną, formy muzyczne, techniki kompozytorskie

Borkowski Andrzeje-mail: borkowski.andrzej@szkola-muz.olsztyn.pl
Czaplińska Bożenae-mail: czaplinska.bozena@szkola-muz.olsztyn.pl
Dramowicz Daniele-mail: dramowicz.daniel@szkola-muz.olsztyn.pl
Kaznowska-Grygoruk Grażynae-mail: kaznowska.grygoruk.grazyna@szkola-muz.olsztyn.pl
Krajewska – Werecka Agnieszkae-mail: krajewska.werecka.agnieszka@szkola-muz.olsztyn.pl
Lewandowski Janusz Bogdane-mail: lewandowski.janusz@szkola-muz.olsztyn.pl
Mieczkowski Wiesławe-mail: mieczkowski.wieslaw@szkola-muz.olsztyn.pl
Pałys Julittae-mail: wicedyrektor2@szkola-muz.olsztyn.pl
Pietkiewicz Marzennae-mail: pietkiewicz.marzenna@szkola-muz.olsztyn.pl
Podolak Barbarae-mail: podolak.barbara@szkola-muz.olsztyn.pl
Seferynowicz Ewae-mail: seferynowicz.ewa@szkola-muz.olsztyn.pl
Taradejna Teresae-mail: dyrektor@szkola-muz.olsztyn.pl
Wilińska Agatae-mail: wilinska.agata@szkola-muz.olsztyn.pl
Wiśniewska Joannae-mail: wisniewska.joanna@szkola-muz.olsztyn.pl



SEKCJA ŚPIEWU I RYTMIKI

Kierownik – Agnieszka Kamińskae-mail: kaminska.agnieszka@szkola-muz.olsztyn.pl

śpiew, emisja głosu, dykcja i recytacja, czytanie nut głosem, ruch sceniczny, rytmika,
improwizacja – specjalność rytmika, technika ruchu, zespół rytmiki, metodyka nauczania
rytmiki, pedagogika, psychologia, logopeda

Alchimowicz – Wójcik Ewae-mail: alchimowicz.wojcik.ewa@szkola-muz.olsztyn.pl
Stefańska Izabela (urlop)e-mail: stefanska.izabela@szkola-muz.olsztyn.pl
Sołowiej Jolantae-mail: wicedyrektor1@szkola-muz.olsztyn.pl
Małachowska Aleksandrae-mail: malachowska.aleksandra@szkola-muz.olsztyn.pl
Gudzio Aleksandrae-mail: gudzio.aleksandra@szkola-muz.olsztyn.pl
Chroł Joannae-mail: chrol.joanna@szkola-muz.olsztyn.pl
Konicz-Błąkała Aleksandrae-mail: koncz.blakala.aleksandra@szkola-muz.olsztyn.pl
Lipnicki Jerzye-mail: lipnicki.jerzy@szkola-muz.olsztyn.pl
Siwik Emiliae-mail: siwik.emilia@szkola-muz.olsztyn.pl
Seferynowicz Ewae-mail: seferynowicz.ewa@szkola-muz.olsztyn.pl
Szczucka Agnieszkae-mail: szczucka.agnieszka@szkola-muz.olsztyn.pl
Śniadecki Adame-mail: sniadecki.adam@szkola-muz.olsztyn.pl
Tomkowska Joannae-mail: tomkowska.joanna@szkola-muz.olsztyn.pl
Zdunek-Ruczyńska Mirosławae-mail: zdunek.ruczynska.miroslawa@szkola-muz.olsztyn.pl

ORKIESTRA I ST. oraz II ST.

Stec Szymone-mail: stec.szymon@szkola-muz.olsztyn.pl


ZESPÓŁ DĘTY

Pachowicz Mirosławe-mail: pachowicz.miroslaw@szkola-muz.olsztyn.pl



ZESPÓŁ INSTRUMENTÓW DĘTYCH

Ciepliński Janusze-mail: cieplinski.janusz@szkola-muz.olsztyn.pl


BIG BAND

Henryk Zinkiewicze-mail: zinkiewicz.henryk@szkola-muz.olsztyn.pl



ZESPÓŁ WOKALNY LIRA

Sołowiej Jolantae-mail: wicedyrektor1@szkola-muz.olsztyn.pl


CHÓR I ST. (kl. V/6, VI-6 i II/4, III/4, IV/4)

Kaznowska-Grygoruk Grażynae-mail: kaznowska.grygoruk.grazyna@szkola-muz.olsztyn.pl
Kamińska Agnieszkae-mail: kaminska.agnieszka@szkola-muz.olsztyn.pl


CHÓR I ST. (kl. IV/6)

Cybula Honoratae-mail: cybula.honorata@szkola-muz.olsztyn.pl


CHÓR II ST.

Cybula Honoratae-mail: cybula.honorata@szkola-muz.olsztyn.pl


CHÓR CANTABILE

Wilińska Agatae-mail: wilinska.agata@szkola-muz.olsztyn.pl